RSF200JT-73-6K2
MFR.Part #
RSF200JT-73-6K2
JLCPCB Part #
C1388775
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS