MFR200FBE73-309K
MFR.Part #
MFR200FBE73-309K
JLCPCB Part #
C1390080
Description
-55℃~+155℃ 2W 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS