RSF200JT-73-130R
MFR.Part #
RSF200JT-73-130R
JLCPCB Part #
C1388963
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS