NCR200KR-73-220R
MFR.Part #
NCR200KR-73-220R
JLCPCB Part #
C19401317
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 220Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS