RSF200JR-73-1R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF200JR-73-1R3
JLCPCB Part #
C1758739
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS