RSF1WSJT-PN8K2
MFR.Part #
RSF1WSJT-PN8K2
JLCPCB Part #
C1385300
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS