MFR-12DRD52-162R
MFR.Part #
MFR-12DRD52-162R
JLCPCB Part #
C1757423
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS