AF1210FR-07200RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-07200RL
JLCPCB Part #
C2118372
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS