RSF-50JT-52-11R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-11R
JLCPCB Part #
C1377705
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS