RSF1WSJR-52-2K4
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-2K4
JLCPCB Part #
C1752733
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS