MFR1WSFBE52-8R87
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-8R87
JLCPCB Part #
C1385221
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS