RSF1WSJR-52-24K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-24K
JLCPCB Part #
C1752763
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS