RSF1WSJR-52-130K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-130K
JLCPCB Part #
C1752910
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS