RT0603CRC0733KL
MFR.Part #
RT0603CRC0733KL
JLCPCB Part #
C4228356
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS