RSF1WSJR-52-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-100R
JLCPCB Part #
C3373212
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS