MFR100FTF73-1K24
MFR.Part #
MFR100FTF73-1K24
JLCPCB Part #
C1389365
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS