AA0603FR-07392RL
MFR.Part #
AA0603FR-07392RL
JLCPCB Part #
C4293783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS