RSF100JT-73-4K3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF100JT-73-4K3
JLCPCB Part #
C1386918
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS