RT1210BRD07620KL
MFR.Part #
RT1210BRD07620KL
JLCPCB Part #
C3946113
Description
-55℃~+125℃ 250mW 620kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS