RSF100JR-73-20K
MFR.Part #
RSF100JR-73-20K
JLCPCB Part #
C1758346
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS