RT2010DKE0727RL
MFR.Part #
RT2010DKE0727RL
JLCPCB Part #
C1715349
Description
-55℃~+125℃ 200V 27Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS