RT2512FKE073K48L
MFR.Part #
RT2512FKE073K48L
JLCPCB Part #
C2141963
Description
-55℃~+125℃ 200V 3.48kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS