RSF100JR-73-15R
MFR.Part #
RSF100JR-73-15R
JLCPCB Part #
C1756239
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS