AF122-FR-07422RL
MFR.Part #
AF122-FR-07422RL
JLCPCB Part #
C1734070
Description
2 4 422Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS