CFR-50JT-52-390R
MFR.Part #
CFR-50JT-52-390R
JLCPCB Part #
C3397740
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 390Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS