RSF100JR-52-91K
MFR.Part #
RSF100JR-52-91K
JLCPCB Part #
C1756391
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS