RC0603FR-7W820RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-7W820RL
JLCPCB Part #
C6164760
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS