RSF100JR-52-7K5
MFR.Part #
RSF100JR-52-7K5
JLCPCB Part #
C1756299
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS