RSF2WSJT-73-2R2
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-2R2
JLCPCB Part #
C1387170
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS