RE0603BRE0716KL
MFR.Part #
RE0603BRE0716KL
JLCPCB Part #
C20164533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS