RSF100JR-52-15K
MFR.Part #
RSF100JR-52-15K
JLCPCB Part #
C3447067
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS