RSF100JR-52-1K5
MFR.Part #
RSF100JR-52-1K5
JLCPCB Part #
C1762956
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS