RSF100JB-73-220K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF100JB-73-220K
JLCPCB Part #
C914856
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ 350V Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS