SR1206JR-7T130RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T130RL
JLCPCB Part #
C6301238
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS