RP0603DRD07220KL
MFR.Part #
RP0603DRD07220KL
JLCPCB Part #
C20164939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS