RT0603DRD07210KL
MFR.Part #
RT0603DRD07210KL
JLCPCB Part #
C862616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS