RT0402BRE07191RL
MFR.Part #
RT0402BRE07191RL
JLCPCB Part #
C853084
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS