RP0603BRD0722KL
MFR.Part #
RP0603BRD0722KL
JLCPCB Part #
C5889711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS