MFR50SFBE52-2K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-2K8
JLCPCB Part #
C1372122
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS