RP0603BRD0782KL
MFR.Part #
RP0603BRD0782KL
JLCPCB Part #
C5865137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS