RL2010JK-070R051L
MFR.Part #
RL2010JK-070R051L
JLCPCB Part #
C705602
Description
-55℃~+155℃ 51mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS