MFR-25FRF52-1R15
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FRF52-1R15
JLCPCB Part #
C3381268
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS