RL2010FK-070R261L
MFR.Part #
RL2010FK-070R261L
JLCPCB Part #
C876392
Description
-55℃~+155℃ 261mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS