AC0805FR-07332RL
MFR.Part #
AC0805FR-07332RL
JLCPCB Part #
C228751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS