RL2010FK-070R021L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL2010FK-070R021L
JLCPCB Part #
C876367
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 21mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS