MFR-25FBF52-10K5
MFR.Part #
MFR-25FBF52-10K5
JLCPCB Part #
C1372613
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS