MOF3WVJT-77-680R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF3WVJT-77-680R
JLCPCB Part #
C1395616
Package
Plugin,D6xL16.5mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS