RL1218FK-070R012L
MFR.Part #
RL1218FK-070R012L
JLCPCB Part #
C876273
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±2000ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS