RL1206JR-070R018L
MFR.Part #
RL1206JR-070R018L
JLCPCB Part #
C859942
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS