AA0603FR-075K62L
MFR.Part #
AA0603FR-075K62L
JLCPCB Part #
C4177493
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS